«Από σήμερα προσωπικός μου εχθρός ο πρωθυπουργός της χώρας μου», αναφέρει στο συγκλονιστικό κείμενό της η γυναίκα που είχε στενή σχέση με την οικογένεια που έχασε τρία μέλη. «Γροθιά στο στομάχι» είναι το κείμενο που έγραψε μία φίλη της οικογένειας Φύτρου, η οποία ξεκληρίστηκε στη φωτιά στο Μάτι, και κάνει το γύρο του διαδικτύου τις … Συνεχίστε να διαβάζετε το Οργή από φίλη της οικογένειας Φύτρου που ξεκληρίστηκε στο Μάτι: «Άκου να σου πω Αλέξη, τώρα που έθαψα τους νεκρούς μου…».
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί