Ο Διπλός Δεσμός τής 21ης Απριλίου 2020
Σχόλιο “έγκλειστου διοικούμενου” στο μήνυμα πτδ για τα 53 χρόνια από το πραξικόπημα της 21ης Απριλίου: «Διαρκής πρόκληση η υπεράσπιση της δημοκρατίας» Επιλεγμένα αποσπάσματα από το μήνυμα της πτδ: “Δεν πρέπει να ξεχνάμε, ωστόσο, ότι τίποτε δεν είναι δεδομένο και ότι η υπεράσπιση της δημοκρατίας και των θεσμών της είναι μια διαρκής πρόκληση για όλους.” … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ο Διπλός Δεσμός τής 21ης Απριλίου 2020.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί