Κατάλαβες μ@λάκ@ Έλληνα; Σου κλείσανε 3 εργοστάσια ζάχαρης όπου δούλευαν χιλιαδες εργαζόμενοι και πουλούσαν τη σοδειά τους χιλιάδες αγρότες… για να εισάγουμε ζάχαρη από τη γερμανία! Κι εμεις αντί να αντισταθούμε, γελούσαμε και χειροκροτούσαμε σαν ηλίθιοι! sibilla Μην αφησετε την Πληροφορια να σας ξεπερασει Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια … Συνεχίστε να διαβάζετε το Κατάλαβες μ@λάκ@ Έλληνα;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί