Γιατι οσο και να ενοχλει , φανερα η αορατα ποτε δεν πεσαμε εξω μεχρι σημερα !
Τωρα αν ειναι καποιοι ικανοι να μπορουν να βλεπουν σε βαθος η οχι δεν ειναι δικη μας ευθυνη ! Δεν ειναι δικη μας ευθυνη οι πεποιθησεις που φυτευτηκαν στα φυτωρια των σκλαβων τους συστηματος , αντιθετος ο αγωνας μας εδω και χρονια ηταν και ειναι να καταρριψουμε τους εχθρους μεσα στον ανθρωπο ! Οφειλουμε καποια … Συνεχίστε να διαβάζετε το Γιατι οσο και να ενοχλει , φανερα η αορατα ποτε δεν πεσαμε εξω μεχρι σημερα !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί