ΑΣ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ: Επωνύμως πάντα, ονομάζομαι Γιώργος Γ. Αδαλής … ή αν το προτιμάτε … Ανωνύμως, … είμαι ο IskAdar69 !!!! Θα σας συντρίψουμε όπως γουστάρετε! Είτε επωνύμως είτε … Aνωνύμως!!! -Την Κυριακή ήρθες μου ζήτησες να παραδώσω την ψυχή μου στο διάβολο και να ξεπουληθώ! Σου απάντησα χτες με 10 λέξεις σε μια χαρτοπετσέτα! … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΑΣ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί