Ανάμεσα σε δυο καθρέφτες …ΑΠΟ 11/10/2015
…Το παιδί δεν ξέχασε ποτέ το μεγάλο ταξίδι ανάμεσα σε δυο καθρέφτες …εκεί που το μέλλον επεκτείνετε μέχρι τον ήλιο και το παρελθόν γυρνά στην εποχή των δράκων! Αέναη εικόνα που εξελισετε ακόμα και αν δεν την βλέπεις πια ..και όσο μικραίνει η εικόνα σου γνωρίζεις ότι όλο και πιο μακριά με την ταχύτητα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ανάμεσα σε δυο καθρέφτες …ΑΠΟ 11/10/2015.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί