Από την Πέμπτη ο Chris_ μου έδωσε τις ευθείες…
Στην πρώτη εικόνα είναι οι σεισμοί αμέσως μετά τον μεγάλο σεισμό της Ιταλίας… Στη δεύτερη εικόνα είναι η ευθεία CERN – ITALY (περιοχή σεισμού) – Γκίζα – Μέκκα… Σε προηγούμενο άρθρο σας έδωσα τις ευθείες που θα συνεχισθεί η αλληλουχία… Στη συνέχεια της ευθείας Mecca – Giza – Seismos – Cern είχαμε τον σημερινό σεισμό … Συνεχίστε να διαβάζετε το Από την Πέμπτη ο Chris_ μου έδωσε τις ευθείες….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί