Αὐτοὶ ποὺ μελετοῦν τὰ ἄστρα [ἀστρολόγοι, ἀστροφυσικοὶ] δὲν βλέπουν τίποτα ἐδῶ; Πῶ πῶ στραβομάρα !
Αὐτοὶ ποὺ μελετοῦν τὰ ἄστρα [ἀστρολόγοι, ἀστροφυσικοὶ] δὲν βλέπουν τίποτα ἐδῶ; Πῶ πῶ στραβομάρα ! Σὲ συνέχεια τοῦ ἄρθρου ἀπὸ κάτω…. Πρῶτον, βλέπω ἕναν δορυφόρον ποὺ θυμίζει δόρυ [Σπάθα μὲ χερούλι! Ὅλα παρασυμβολικά!, ὄνομα & πρᾶμα, δόρυ φέρω ! Κτυπάω δηλαδὴ μὲ δόρυ, ἀσποῦμε τεχνητὴ ρομφαία, ὅπως λέμε τεχνητὴ ἀνοημοσύνη ! Δεύτερον, στὸ βίντεο βλέπω … Συνεχίστε να διαβάζετε το Αὐτοὶ ποὺ μελετοῦν τὰ ἄστρα [ἀστρολόγοι, ἀστροφυσικοὶ] δὲν βλέπουν τίποτα ἐδῶ; Πῶ πῶ στραβομάρα !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί