ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ "ΛΑΜΠΡΟ" ΦΕΓΓΕ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΓΩΘΩ
ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ “ΛΑΜΠΡΟ” ΦΕΓΓΕ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΓΩΘΩ Η ανθρωπότητα έχει έναν μεγάλο σύμμαχο που λέγεται ήλιος και είναι φως και φυσικά εμπεριέχει φωτόνια δηλαδή είναι ο νους του φωτός Αντίστοιχα έχει και ένα μεγάλο εχθρό που λέγεται Σελήνη που είναι το σκότος και είναι ψεύτικο ουράνιο σώμα και συνεχώς εκτός από μία ημέρα κατά τη … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ "ΛΑΜΠΡΟ" ΦΕΓΓΕ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΓΩΘΩ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί